
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 157
Осушувач повітря Noveen DH350 потужність 350 Вт колір білий розміри 350х200х500 мм
6 500 ₴
5 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушитель повітря Noveen DH350
Зайва вологість у приміщеннях може спричинити появу цвілі, грибка та неприємного запаху. Забудьте про затхлий повітря та шкідливі мікроорганізми — осушитель Noveen DH350 ефективно вирішить цю проблему, забезпечуючи чистоту та комфорт у вашому домі.
Головні переваги:- Ефективне осушення: Видаляє 1-1,5 літра вологи за добу при 25°С і 80% вологості.
- Технологія Пельтьє: Легкий і тихий в роботі, не потребує компресора.
- Автоматичне відключення: При заповненні резервуара об'ємом 2,5 л пристрій автоматично вимикається.
- 24-годинний таймер: Зручне програмування часу роботи пристрою.
- Функція розморожування: Працює при температурах від +5°C, що забезпечує стабільну роботу в будь-яких умовах.
- Сенсорна панель управління: Зручне та просте управління за допомогою сенсорів.
- УФ-лампа: Ефективно знищує бактерії та очищує повітря.
- Потужність: 350 Вт
- Розміри: 350х200х500 мм
- Об'єм резервуара: 2,5 л
- Колір: білий
В коробці ви знайдете:
- Осушитель повітря Noveen DH350
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 2.5 л |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Продуктивність осушення | 1.5 л/добу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна вологість | 40 % |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа дії (кв м) | 20 |
| Розмір пакування | 392 х 290 х 195 мм |
| Колір | Білий з чорним |
- Ціна: 5 200 ₴








