
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4841 163
Декоративна світлова наклейка EXPEL для мух 2 шт
325 ₴
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна світиться наклейка EXPEL для мух 2 шт
Забудьте про постійну боротьбу з мухами та брудними вікнами! Наші декоративні наклейки допоможуть вам ефективно позбутися комах, не витрачаючи час на прибирання. Ці наклейки не лише виконують свою функцію, але й стають цікавим елементом декору у вашому домі.
Головні переваги:- Ефективність до 6 місяців: Приманка зберігає свої властивості протягом півроку, забезпечуючи надійний захист від мух.
- Безпека для дітей: Наклейка містить гірку речовину, що запобігає випадковому вживанню, що робить її ідеальною для використання в домах з дітьми.
- Ніжне світіння в темряві: Після настання темряви наклейки світяться, додаючи затишок і оригінальність у дитячу кімнату.
- Легкість у використанні: Просто зніміть захисний папір і приклейте наклейку на внутрішню сторону вікна — жодних додаткових інструментів не потрібно.
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Тип: Декоративні наклейки на вікно
- Термін дії: до 6 місяців
- Без запаху
2 декоративні світяться наклейки EXPEL
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXPEL |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Азаметифос — 7 мг/шт. (0,95 г / 100 г) |
| Комплектація | Приманка — 2 шт. |
| Розмір пакування | 255 х 125 мм |
- Ціна: 260 ₴


