
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3471 175
Засіб для відлякування куниць Gardenox 500 мл
562,50 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральний, готовий до використання рідкий засіб у вигляді спрею. Містить речовини, які сильно подразнюють і неприємно пахнуть для кунь та інших диких тварин, таких як олені, косулі, кабани, лисиці, кролики, зайці. Усі ці тварини мають досить розвинений та чутливий нюх, тому для ефективного захисту певної ділянки достатньо застосувати спрей.
Продукт можна використовувати як у моторному відсіку, так і в гаражі, на горищі, в саду, парку, на спортивному майданчику та на цвинтарі. Продукт особливо рекомендований для захисту посівів, полів, фруктових садів та земель від присутності диких тварин та завдання їм шкоди. Він нетоксичний, безпечний та ніяким чином не загрожує відлякуваним тваринам. Цей репелент не впливає негативно на ґрунт та рослини, що робить його ефективним засобом для відлякування в органічному землеробстві.
Застосування:
При використанні в моторному відсіку найкраще нанести рідину на тканину та обгорнути проводку або деталі. Для інших областей розпилити засіб на поверхні. При сприятливих погодних умовах діє до 8 тижнів. Товар у оригінальній упаковці не має терміну придатності. Після відкриття використовувати протягом 12 місяців.
Заходи обережності:
Використовувати лише за призначенням. Товар не є іграшкою. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не розпилювати безпосередньо на шкіру або в очі, на рослини або квіти. Не ковтати та не зловживати продуктом. Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від сонячних променів та джерел тепла місці. Не зберігати разом з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Зайці, кабани, косули, кролики, Куниці, лисиці, олени |
| Час дії | 56 днів |
| Комплектація | Спрей - 1 шт |
| Об'єм (мл) | 500 |
| Особливості | Концентрований, натуральний і безпечний |
| Склад | Ароматичні есенції й вода |
- Ціна: 450 ₴
