
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3011 174
Засіб для відлякування птахів Gardenox 500 мл
562,50 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральний, готовий до використання засіб у вигляді спрею з пульверизатором допоможе відлякати голубів та інших птахів. Це відбувається завдяки аромату, який відлякує птахів. Продукт містить ароматичні есенції та воду, тому є безпечним для тварин та людей.
Засіб можна використовувати на вулиці або всередині приміщень на всіх поверхнях, які можна мити, наприклад, балкони, підвіконня, дахи, виїмки, жолоби, балюстради, водостоки, карнизи, кондиціонери та інше.
Використання:
Після миття та видалення фекалій та/або органічних залишків переконатися, що поверхня суха, і розпилити препарат. Рекомендується використовувати засіб систематично в залежності від інтенсивності перебування птахів на даній ділянці. Обильні опади та миття поверхні хімічними речовинами знижують ефективність засобу. У разі потреби повторити застосування. Рекомендоване використання на вибраному місці кожні 10 днів. Товар у оригінальній упаковці не має терміну придатності. Після відкриття використовувати протягом 12 місяців.
Заходи безпеки:
Використовувати лише за призначенням. Товар не є іграшкою. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не розпилювати безпосередньо на шкіру або в очі, на рослини або квіти. Не ковтати та не зловживати продуктом. Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від сонячних променів та джерел тепла місці. Не зберігати разом з харчовими продуктами.
---
lt;h3 class=quot;base__titlequot;gt;Чому варто купувати саме у нас?lt;/h3gt;
lt;div class=quot;rowquot;gt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Ми не змінюємо ціни, оголошені на сайті у день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Величезний асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Біологічний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 10 днів |
| Комплектація | Спрей - 1 шт |
| Об'єм (мл) | 500 |
| Особливості | Концентрований, натуральний і безпечний |
| Склад | Ароматичні есенції й вода |
- Ціна: 450 ₴
