
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 194
Конвектор Noveen CH3400 з колесами потужність 260 Вт розміри 486 х 753 х 100 мм
4 687,50 ₴
3 750 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор Noveen CH3400 з колесиками потужністю 260 Вт розміри 486 х 753 х 100 мм
Забудьте про холод і дискомфорт у вашому домі! Конвектор Noveen CH3400 — ідеальне рішення для швидкого та ефективного обігріву приміщень. Завдяки йому ви зможете створити затишну атмосферу, не відволікаючись на шум і зайві турботи.
Головні переваги:- Бесшумна робота: не заважає вашому відпочинку та сну, створюючи комфортну обстановку.
- Зручне розміщення: можна використовувати на колесиках або кріпити на стіну, що дозволяє заощадити простір.
- Регулювання температури: вбудований термостат дозволяє вибрати оптимальний рівень тепла для вашого комфорту.
- Ефективна циркуляція повітря: вентиляційні отвори забезпечують рівномірний прогрів приміщення.
- Простота в користуванні: інтуїтивно зрозумілий вимикач і регулятор потужності дозволяють легко керувати пристроєм.
- Потужність: 260 Вт
- Рівні потужності: 1000 / 2000 Вт
- Розміри: 486 х 753 х 100 мм
- Застосування: тільки для приміщень
Конвектор Noveen CH3400, колесики для переміщення, кріпильні елементи для настінного монтажу.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 486 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 753 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP24 |
| Комплектація | Прилад, коліщатка, елементи кріплення |
| Розмір | 486 х 753 х 100 / 260 (з коліщатками) мм |
| Розмір пакування | 795 х 140 х 485 мм |
- Ціна: 3 750 ₴







