
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4571 196
Електричний чайник Noveen EK1202 потужність 2200Вт колір чорний об'єм 1л
1 000 ₴
800 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний чайник Noveen EK1202 потужність 2200Вт колір чорний об'єм 1л
Забудьте про довге очікування закипання води та незручні чайники! Електричний чайник Noveen EK1202 — це ідеальне рішення для вашого дому, яке заощадить ваш час і зробить процес приготування напоїв комфортним.
Головні переваги:- Висока потужність: 2200 Вт забезпечують швидке закипання води, що дозволяє вам насолоджуватися гарячими напоями в найкоротші терміни.
- Компактний дизайн: Чайник займає мало місця і стане стильним доповненням вашої кухні.
- Зручність використання: Поворотна основа на 360° та віконце з поділками для контролю рівня води з обох сторін роблять його зручним для використання будь-якою рукою.
- Схований нагрівальний елемент: Забезпечує тиху роботу та швидке кип'ятіння, а також стійкий до утворення накипу.
- Фільтр від накипу: Знімний нейлоновий фільтр гарантує чистоту води без осадку.
- Автоматичне вимкнення: Чайник вимикається самостійно, що забезпечує безпеку використання.
- Потужність: 2200 Вт
- Об'єм: 1 літр
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: чорний
- Живлення: від мережі
- Електричний чайник Noveen EK1202
- Підставка з контактним підключенням
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Фільтр | нейлоновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Комплектація | Прилад, підставка |
| Потужність | 1850 — 2200 Вт |
| Розмір пакування | 210 х 189 х 146 мм |
| Колір | Білий із коричневим |
- Ціна: 800 ₴



