
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4571 197
Електричний чайник Noveen EK1405 потужність 2200Вт колір чорний об'єм 1.7л
1 725 ₴
1 380 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник від польського виробника Noveen має сучасний та зручний дизайн.
Він має високу потужність 2000 Вт, що скоротить час очікування закипання води.
Стильний пристрій стане оригінальним доповненням інтер'єру на кухні.
Пристрій виготовлений з міцної нержавіючої сталі INOX з елементами якісного та безпечного харчового пластика. Він має надійний вимикач англійської компанії STRIX.
Електрочайник складається з резервуару для води об'ємом 1,7 літра та підключної до мережі спеціальної контактної підставки. Обертова основа чайника дозволяє йому обертатися на 360°. Також у ньому знизу розташоване місце для кабелю, завдяки чому можна регулювати довжину кабелю.
Пристрій можна тримати будь-якою рукою та ставити зручною стороною, оскільки в ньому передбачено віконце з поділками для контролю рівня води з двох сторін. Чайник електричний обладнаний дисковим нагрівальним елементом. До основних переваг прихованого нагрівального елемента відноситься швидке кип'ятіння води та тиха робота. Також такий вид нагрівального елемента набагато стійкіший до утворення накипу.
У носику пристрою знаходиться знімний фільтр від накипу. Він представляє собою нейлонове сито в пластиковій основі, має вигляд трикутника з круглими кутами та розмірами 6 х 6 х 6 см. Завдяки йому вода завжди буде поступати в напій чистою (без можливих часток осаду).
Перевагами цієї моделі є індикація роботи, автоматичне вимкнення та зручне відкривання кришки за допомогою кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування кришки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Фільтр | нейлоновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Комплектація | Прилад, підставка |
| Розмір пакування | 223 х 207 х 178 мм |
| Колір | Сталевий із чорним |
- Ціна: 1 380 ₴

