
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9 821 215
Унищувач Pomel Trio з липким вкладенням білий 80 кв.м
11 375 ₴
9 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач Pomel Trio з липким вставкою білий 80 кв.м
Забудьте про брудні руки та втрату часу на прибирання після комах! Знищувач Pomel Trio — ідеальне рішення для професійного використання, яке забезпечує чистоту та безпеку у вашому приміщенні.
Головні переваги:- Ефективне залучення комах: Дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт забезпечують діапазон залучення до 80 кв.м.
- Безпека: УФ лампа захищена спеціальною плівкою від забруднення осколками скла та хімічними речовинами у разі поломки.
- Гарантоване утримання: Привлечені комахи надійно приклеюються до липкого вставки і не випадають.
- Відсутність іскри: Дозволяє використовувати пристрій на вибухонебезпечних об'єктах.
- Безшумна робота: Ідеально підходить для використання у людних місцях, не відволікаючи увагу.
- Зручність у використанні: Легка заміна липких вставок і ламп без зайвих зусиль.
- Матеріал: нержавіюча сталь з порошковим покриттям
- Степінь захисту: IP 21
- Потужність ламп: 2 x 15 Вт
- Площа дії: до 80 кв.м
Знищувач Pomel Trio, липкий вставка, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Клас захисту | IP21 |
| Комплектація | Прилад, кабель, ланцюг для підвішування (1 м), кріпильні елементи, липка вкладка — 1 шт. |
| Матеріал | Неіржавка сталь із порошковим покриттям |
| Особливості | Виготовлений відповідно до норм HACCP |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і клейова поверхню |
| Розмір пакування | 580 х 325 х 75 мм |
| Витратні матеріали | Липкий вкладень ⁇ Ультрафіолетова лампа |
- Ціна: 9 100 ₴

