
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4115 431 214
Проточний водонагрівач Noveen IWH460 потужність 460Вт білий
2 625 ₴
2 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточний водонагрівач Noveen працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є лише холодна вода. Монтаж на стільницю.
Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,6 кВт. Час нагрівання 3 секунди. Клас енергоспоживання А.
Просте встановлення. Монтаж на стільницю. Для установки водонагрівача не потрібні спеціальні навички, просто зняти старий кран і встановити кран-водонагрівач Noveen.
Цифровий світлодіодний дисплей показує температуру нагрівання води.
Економія місця. Ідеально підходить для кухні з обмеженим простором, дачі, гаража, допоміжного приміщення, підвалу.
Невеликі енерговитрати. На підігрів витрачається мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач увімкнеться і нагріє воду лише тоді, коли це вам потрібно. За допомогою крана-нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд.
Захист від витоку води (автоматичне відключення живлення). Клас водонепроникності IPX4. Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість.
ВАЖЛИВО:
Коли пристрій використовується в приміщеннях, де вода може періодично замерзати в установці, його слід вимикати від електромережі кожного разу.
Для забезпечення правильного рівня води в камері з нагрівачем, пристрій повинен бути встановлений рівно.
Робочий тиск від 0,04 МПа (0,4 атм) до 0,6 МПа (6 атм). При відсутності достатнього тиску води спрацьовує захист від перегріву. lt;h3 class=quot;base__titlequot;gt;Чому варто купувати саме у нас?lt;/h3gt;
lt;div class=quot;rowquot;gt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті у день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Величезний асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.83 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 0.4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кран | Так |
| Максимальний тиск води | 0.6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,1 м |
| Комплектація | Водонагрівач, елементи кріплення |
| Монтаж | На стільницю |
| Поворотний вилив | Да |
| Розмір пакування | 260 х 315 х 120 мм |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип нагрівального елемента | Трубчастий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (червона) | Водонагрівач |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма излива | Традиційна |
- Ціна: 2 100 ₴









