
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3461 225
Приманка для пастки мошок Arox для ефективної ловлі комах 300г
300 ₴
240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приманка для ловушки мошек Arox для ефективної ловлі комах 300г
Забудьте про постійну боротьбу з набридливими мошками та витрачений час на їх усунення. Приманка Arox — ваше ідеальне рішення для контролю над фруктовими мошками в домі, магазині чи кафе. Ефективно приваблює комах та зменшує їх кількість всього за 2-3 тижні.
Головні переваги:- Натуральний склад: Приманка заснована на харчових атрактах, що робить її безпечною для використання в житлових приміщеннях.
- Простота використання: Просто налийте приманку в ловушку та розмістіть поблизу скупчення комах — і все готово!
- Довготривалий ефект: Ефективно працює протягом 2-3 тижнів, забезпечуючи надійний захист від мошок.
- Об'єм: 300 г
- Склад: натуральні харчові атрактанти
- Призначення: контроль активності фруктової дрозофіли
Приманка Arox 300 г
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, оголошені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agrecol |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Рідина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 21 днів |
| Комплектація | Приманка — 1 шт. |
| Обсяг | 30 |
| Розмір пакування | 160 х 90 х 30 мм |
- Ціна: 240 ₴
