
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 222
Конвектор Noveen CH8000 LCD SMART білий 600 х 375 х 100 мм
3 250 ₴
2 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекторний обігрівач CH8000 LCD SMART White розроблений і створений для будь-якого типу приміщення. Пристрій оснащений ЖК-дисплеєм, на якому відображається поточна і програмована температура в приміщенні. Пристрій має трьохрівневе регулювання потужності, 24-годинний таймер і пульт дистанційного управління.
Таймер дозволяє встановити час роботи конвектора. Завдяки цьому пристрій автоматично вимкнеться в зазначений час.
Терморегулятор дозволить пристрою автоматично вимкнутися при досягненні, вибраної на дисплеї, температури.
Вбудований вентилятор ефективно розподіляє тепло.
Основні переваги моделі:
Пристрій автоматично вимкнеться при досягненні вибраної температури.
Зручні ручки для переноски.
Міцна і стильна конструкція.
Пульт дистанційного управління в комплекті.
3 рівні нагріву: 750 / 1250 / 2000 Вт.
Таймер вимкнення.
Ефективний розподіл тепла - вбудований вентилятор.
Чому варто купувати саме у нас?
Ми не змінюємо ціни, вказані на сайті на день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
Маємо великий клієнтський досвід роботи в даній сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція пам'яті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Нагрівач, пульт, ніжки, елементи кріплення ніжок |
| Розмір | 600 х 375 х 100 / 210 (з ніжками) мм |
| Розмір пакування | 655 х 135 х 370 мм |
- Ціна: 2 600 ₴






