
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3331 229
Кротоловка тунельна Chomik 3637 металева 300х150х150мм
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кротоловка тунельна Chomik 3637 металева 300х150х150мм
Забудьте про безрезультатні спроби позбутися кротів і полівок на вашій ділянці! Ця проста та ефективна кротоловка швидко вирішить проблему з шкідниками на городі, клумбі та садових ділянках, не витрачаючи ваш час та зусилля.
Головні переваги:- Ефективність: Ловушка з дверцятами, які відкриваються лише всередину, гарантує, що спійманий кріт не зможе вибратися назад.
- Зручність: Отвір для моніторингу дозволяє легко перевірити наявність спійманого шкідника, не відкриваючи ловушку повністю.
- Простота установки: Ловушку легко встановити в підземний хід, що робить процес максимально простим і швидким.
- Матеріал: метал
- Розміри: 300х150х150 мм
Кротоловка Chomik 3637
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Кроти |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | корпус — жорсткий ПВХ, дверцята — оцинкована сталь |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 320 ₴

