
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 232
Гранули мумифікуючі Rapax 150 г для щурів та мишей
262,50 ₴
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранули мумифікуючі Rapax 150 г для щурів і мишей
Забудьте про неприємні запахи та занепокоєння, пов'язані з винищенням гризунів. Гранули Rapax забезпечують ефективне та безпечне рішення для боротьби з щурами і мишами у вашому домі або на робочому місці.
Головні переваги:- Ефективність: Знищує гризунів без неприємних запахів завдяки мумифікуючим компонентам.
- Простота використання: Готова до застосування гранульована приманка, не потребує додаткових дій.
- Безпека: Упаковка захищає від небажаного доступу дітей та домашніх тварин.
- Довготривалий ефект: Загибель гризунів відбувається через кілька днів, що дозволяє швидко вирішити проблему.
- Діюча речовина: бродіфакум 0,0025%
- Форма: гранули
- Вага: 150 г
Гранули мумифікуючі Rapax 150 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 35 кв.м |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип засобу | Гранули |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 210 ₴
