
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 45710601233
Термос Noveen TB2319 з дисплеєм 450 мл
862,50 ₴
690 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобутилка Noveen TB2319 з дисплеєм 450 мл
Забудьте про неприємні ситуації з гарячими напоями! З термобутилкою Noveen TB2319 ви завжди будете впевнені в температурі вашого напою. Тепер ви можете насолоджуватися ідеальним чаєм або кавою без ризику обпектися чи пригостити свою дитину теплим напоєм.
Головні переваги:- Світлодіодний дисплей: показує реальну температуру напою, що дозволяє уникнути опіків.
- Подвійні стінки: забезпечують тривале збереження температури, гарячі напої залишаються гарячими, а холодні — холодними.
- Ситечко всередині: дозволяє заварювати чай або інші напої прямо в бутилці.
- BPA free: кришка з безпечного пластику, дбає про ваше здоров'я.
- Презентабельна упаковка: ідеально підходить для подарунка, радуйте своїх близьких стильним аксесуаром.
- Матеріал: нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 450 мл
- Кришка: пластик BPA free
Термобутилка Noveen TB2319, інструкція з експлуатації, презентабельна коробка.
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий клієнтський досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 450 мл |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Білий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 224 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX SS304, пластик BPA free |
| Розмір пакування | 232 х 72 х 72 мм |
- Ціна: 690 ₴







