
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
УФ лампа Sylvania F20 T12 BL368 20 Вт 368 нм
487,50 ₴
390 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа Sylvania F20 T12 BL368 20 Вт 368 нм
Забудьте про проблеми з комахами у вашому домі! УФ лампа Sylvania F20 T12 BL368 — це надійне та ефективне рішення для знищення шкідників. Завдяки цій лампі ви зможете забезпечити чистоту та комфорт у вашому просторі без зайвих зусиль.
Головні переваги:- Ефективність: Лампа випромінює ультрафіолетові промені довжиною 368 нм, що робить її ідеальною для знищення комах.
- Довговічність: Термін служби лампи складає до 10 000 годин, що дозволяє зменшити частоту замін.
- Сумісність: Підходить для електричних знищувачів комах Noveen IKN60 та IKN240 Economic, що забезпечує легкість установки.
- Економічність: Потужність 20 Вт дозволяє ефективно використовувати лампу без значного збільшення витрат на електроенергію.
- Тип: Люмінесцентна ультрафіолетова UVA лампа
- Потужність: 20 Вт
- Довжина лампи з контактами: 604 мм
- Довжина лампи без контактів: 590 мм
- Довжина випромінюваних хвиль: 368 нм
УФ лампа Sylvania F20 T12 BL368 20 Вт
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 604 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 38 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 Штука. |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | T12 / BL |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штрих |
| Кут свічки | 360 град. |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 390 ₴

