
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 240
Пастка гризунів Arox контейнер з ядом 100 г
325 ₴
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка гризунів Arox контейнер з ядом 100 г
Забудьте про брудні руки та втрату часу! Ловушка гризунів Arox — ідеальне рішення для швидкої та ефективної боротьби з мишами, землеройками і полівками. Забезпечте свій дім надійним захистом від небажаних гостей!
Головні переваги:- Ефективність: Спеціально розроблена зернова приманка забезпечує високу привабливість для гризунів.
- Безпека: Приманка захищена від зовнішніх факторів і містить гіркий компонент, що запобігає випадковому проковтуванню.
- Зручність: Багаторазовий пластиковий контейнер можна встановлювати як всередині, так і зовні приміщень.
- Простота в використанні: Легко встановлюється в місцях активності гризунів, що гарантує максимальну ефективність.
- Контроль результату: Перевірка приманкових станцій дозволяє швидко оцінити ефективність та при необхідності замінити приманку.
- Матеріал: Пластик
- Вага: 100 г
- Тип: Багаторазова ловушка з ядом
1 контейнер з готовою зерновою приманкою (100 г)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agrecol |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Гранули |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Бродифакум — 0,0029 г/100 г |
| Комплектація | Контейнер — 1 шт., ключ — 1 шт., пакет із приманкою — 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір пакування | 45 х 195 х 150 мм |
- Ціна: 260 ₴

