
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3471 243
Відлякувач тварин птахів летючих мишей MS-211 на сонячній батареї
937,50 ₴
750 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякуючий пристрій допоможе позбутися від небажаних диких тварин (лис, оленів, кроликів, білок, собак, котів, кажанів), птахів (сов, яструбів) і гризунів на фермах, парковках, горищах, газонах, у дворах, садах, амбарах, курниках.
Ефективність дії відлякальника досягається завдяки комбінації ультразвуку та миготливих червоних і білих спалахів. Робота відлякальника ніяк не впливає на людину та навколишнє середовище, а також не завдає шкоди тваринам, птахам та гризунам, яких необхідно вигнати з території.
Ультразвук зі змінною частотою (20 кГц-36,5 кГц) діє на слухову та нервову систему, світлові спалахи білого кольору - на зорову, а червоне світло тварини та птахи сприймають як вогонь, від якого бояться. Таким чином, тварини, птахи та гризуни просто покидають місце, де їм некомфортно.
Пристрій можна використовувати як всередині приміщення, так і ззовні, вибравши відповідний режим. Ступінь захисту IP44 та ABS пластик дозволять пристрою продовжувати працювати навіть у погану погоду.
Відлякальник має вбудований літієвий акумулятор ємністю 500 мАч, який заряджається від вбудованої сонячної панелі протягом світлового дня або ж від USB у випадку тривалої відсутності сонячних днів або ж встановлення в приміщенні.
Пристрій слід закріпити на стовпі, паркані, стіні на висоті від 30 см до 2,4 м на рівні очей того шкідника, якого необхідно вигнати. Для кріплення в пристрої є спеціальне отвір, елементи кріплення в комплекті. Перед пристроєм не повинно бути жодних перешкод, оскільки це знизить результат відлякування. Для більшої ефективності рекомендується встановлювати декілька пристроїв, спрямовуючи їх у різні напрямки.
Режими роботи:
Якщо пристрій не підключений до джерела живлення за допомогою кабелю, який в
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 20 м |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 29 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Lithium 3.7 В / 500 мА·год |
| Час заряджання | 1,5 години |
| Час роботи | 72 часа годину |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прилад, кабель USB (25 см), елементи кріплення |
| Матеріал | ABS пластик |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Розмір пакування | 95 х 75 х 30 мм |
| Роз'їзд | Type-C |
| Частота | 20 - 36,5 кГц |
- Ціна: 750 ₴






