
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3011 066
Наклейка на скло для відлякування птахів прозора 300х200 мм
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великі скляні і прозорі поверхні можуть бути непомітними для птахів. Це призводить до того, що птахи, літаючи, вдаряються об невидиму для них перешкоду, розбиваються самі і можуть пошкодити вікна будинків, офісних будівель, акустичні екрани.
Щоб уникнути подібних ситуацій, застосовують наклейки з силуетами хижих птахів. Такий візуальний відлякання виключає польот птахів у напрямку поверхні з наклейкою.
Наклейка виконана з матової плівки, яка при розміщенні зовні має термін служби 3-4 роки, а в закритих приміщеннях - практично необмежений термін служби.
Наклейки-відлякачі птахів виготовлені з якісної самоклеючої плівки, стійкої до води, вологи, УФ-випромінювання, морозу та інших погодних умов.
Наклейку легко розмістити на скляну поверхню: зняти чорний силует хижої птахи і приклеїти липкою стороною наклейку на попередньо очищену прозору поверхню. При необхідності можна зняти наклейку, попередньо підігрівши феном.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Біологічний |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 0.075 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наклейка — 1 шт. |
| Матеріал | ПВХ-плівка |
- Ціна: 320 ₴


