
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 150
Мумифікуючий засіб Best RAT Killer Perfekt 1 кг
875 ₴
700 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муміфікуюче засіб Best RAT Killer Perfekt 1 кг
Проблема з гризунами у вашому домі — це не лише неприємно, але й небезпечно. Забудьте про брудні руки та марнування часу на неефективні методи боротьби з пацюками та мишами! Муміфікуюче засіб Best RAT Killer Perfekt — ідеальне рішення для професійної дератизації та домашнього використання.
Головні переваги:- Ефективність: Гризуни починають гинути через 4-5 днів після споживання приманки.
- Безпека: Денатоній у складі запобігає випадковому вживанню людиною.
- Зручність використання: Гранульована форма дозволяє легко дозувати та розміщувати препарат у потрібних місцях.
- Довготривалий ефект: Остаточний результат спостерігається протягом 9-14 днів, що забезпечує надійне позбавлення від гризунів.
- Тип: Родентицидний засіб
- Форма: Гранули
- Об'єм: 1 кг
- Активна речовина: Бродіфакум (0,0025 г / 100 г)
- Склад: Харчові компоненти з муміфікуючими властивостями
1 упаковка муміфікуючого засобу Best RAT Killer Perfekt 1 кг
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип засобу | Гранули |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Бродифакум — 0,0025 г/100 г |
| Комплектація | Паковання — 1 шт. |
| Особливості | Запобігає розкладенню та запахам |
| Площа дії (кв м) | 250 |
- Ціна: 700 ₴
