
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 351
Унищувач комах Pomel Petit steel з липким папером
6 500 ₴
5 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальний вибір для боротьби з літаючими комахами в місцях, де потрібна естетика та гармонія інтер'єру.
Елегантний корпус з нержавіючої сталі впишеться в будь-який дизайн.
Інсектицидна пастка виготовлена відповідно до норм HACCP для харчової промисловості, має ступінь захисту IP21.
Чи знаєте ви, що в одній флуоресцентній лампі міститься така кількість ртуті, якої було б достатньо для забруднення 15 000 літрів питної води?
УФ лампа має спеціальну плівку для захисту від забруднення продукції осколками скла або хімічними речовинами (включаючи сполуки ртуті) у разі поломки.
Ще однією перевагою пристрою є безшумна робота, що немало важливо для використання в людних місцях.
Саме тому POMEL Petit добре зарекомендував себе в місцях громадського харчування, барах, ресторанах та готелях.
Принцип роботи:
Використовується унікальна система приваблення за рахунок поєднання флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Приваблені світлом УФ лампи комахи потрапляють всередину пристрою, де надійно приклеюються до клейового вкладишу. Приловлені комахи не випадають і приховані всередині пристрою. lt;h3 class=quot;base__titlequot;gt;Чому варто купувати саме у нас?lt;/h3gt;
lt;div class=quot;rowquot;gt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Ми не змінюємо ціни, вказані на сайті на день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Маємо великий клієнтський досвід роботи в даній сфері.lt;br /gt;lt;br /gt;Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.lt;/divgt;
lt;/divgt;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах, Від мух, Від молі, Від мошок, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
- Ціна: 5 200 ₴


