
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 346 405
Пастки харчової молі Panko 2 шт без запаху і хімікатів для захисту продуктів
275 ₴
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушки пищевой моли Panko 2 шт без запаха и химикатов для защиты продуктов
Стикаєтеся з проблемою харчової молі? Забудьте про зіпсовані продукти та постійний ризик повторного зараження. Ловушки Panko допоможуть вам ефективно вирішити цю проблему без використання хімікатів!
Головні переваги:- Ефективна захист: Ловушки вловлюють всі види харчової молі, включаючи зернову, мучну, сухофруктову та мигдальну.
- Безпека: Не містять інсектицидів і абсолютно безпечні для навколишнього середовища.
- Тривалість дії: Спеціальний феромон приваблює самців молі протягом 3 місяців.
- Простота використання: Легко встановлюються та ефективно працюють на площі до 20 кв.м.
- Кількість в упаковці: 2 ловушки
- Площа дії: до 20 кв.м.
- Термін дії феромона: 3 місяці
- Безпека: без хімічних речовин
2 ловушки харчової молі Panko
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 90 днів |
| Висота | 20 |
| Довжина | 140 мм |
| Комплектація | Пастка — 2 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Особливості | Не містить інсектицидів, нешкідлива для харчових продуктів |
| Площа дії | 20 |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Розмір пакування | 172 х 108 х 13 мм |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Ширина | 97 мм |
- Ціна: 220 ₴

