
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 336
Приманковий контейнер для щурів і мишей Trizand висувний пластик чорний 300х200х100
525 ₴
420 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для боротьби з гризунами як усередині, так і ззовні приміщень.
Завдяки спеціальній приманочній станції, використання отруйних приманок можливе в будь-яких приміщеннях будь-якого типу та призначення (супермаркети, торгово-розважальні центри, котеджі, дитячі заклади, харчові виробництва тощо).
Приманка нанизується на спеціальний металевий стрижень, який надійно фіксується. Також у комплект входить лоток для розсипчастих приманок, таких як порошки, гранули, пакети тощо.
Контейнер щільно закривається і має лише два отвори на торцях, що імітують вхід у нору, через які до нього можуть проникнути лише гризуни. Завдяки цьому приманка недоступна іншим тваринам та людям, включаючи маленьких дітей. Навіть якщо випадково торкнутися ногою контейнера, отрута залишиться всередині і не потрапить на підлогу. Для захисту від дітей кормушка не просто щільно закривається, а має спеціальний ключ. Ключ універсальний і підходить до всіх боксів даної фірми.
7 причин чому варто використовувати приманочний контейнер у боротьбі з гризунами:
1. Безпека для людей та тварин, оскільки приманка закрита на ключ.
2. Підходить для всіх видів приманки (порошків, гранул, пакетиків тощо).
3. Запобігає розносінню гризунами по приміщенню отруйних речовин.
4. Контейнер має естетичний вигляд, не порушує інтер'єр приміщень.
5. Дозволяє уникнути знищення приманки під час прибирання.
6. Захищає приманку від забруднення та вологи.
7. Завдяки ізольованій приманці, розширюється перелік місць застосування отруйних речовин у боротьбі з гризунами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни, Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Контейнер — 1 шт., ключ — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Тип засобу | Безпечний контейнер |
- Ціна: 420 ₴

