
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 333 205
Пастка для полівок GR5103 розсувна з пластику сірий 250х150 мм
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для полевок використовується для знищення гризунів та інших шкідників на ділянках близько до будинку.
Виготовлена з міцної сталі. Досить проста у використанні.
Пастку слід встановлювати в тунелях та біля насипів.
Пастка активується не рухом шкідника носом або лапами, а проталкиванням землі для відновлення раніше розкопаного тунелю. Таким чином, пастка дуже корисна у випадку, коли шкідники обходять пастки.
Інструкція з використання:
Для підготовки пастки до роботи (налаштування) слід виконати такі дії:
1. Подолавши опір пружини, зведіть дуги пастки в одну площину.
2. Утримуючи дуги в зведеному положенні, закріпіть кінець налаштування на 1-2 мм в отворі на пластині.
3. Підготувати місце для встановлення пастки.
Порядок підготовки місця для встановлення пастки:
- вибрати на проблемній ділянці нору, від якої відходять два ходи (по них шкідник рухається та споживає попавших туди черв'яків, личинок та комах);
- обережно розкрити обидва ходи на відстань до 50 сантиметрів від виходу з нори;
- трохи розширити прохід, розсунувши бічні стінки на 5-7 сантиметрів з кожного боку, не поглиблюючись при цьому.
Важливо: підготовка місця для встановлення пастки - найвідповідальніший етап влову.
4. На підготовлених ділянках, узявшись за верхню частину, "налаштовану" пастку розмістіть так, щоб лінія руху шкідника проходила між його розведеними клешнями.
5. Засипати пастку грунтом, раніше вибраним з ходів. Ущільнювати ґрунт не слід, зверху можна прикрити відкритий землею.
Шкідник спробує відновити засипаний хід і потрапить у пастку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greenmill |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти, Миші, Ховрахи |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Багаторазового використання |
- Ціна: 320 ₴

