
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 238
Название товара на украинском языке будет: "Отрута від гризунів з мумифікатором Expel, 140 г".
243,75 ₴
195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Готовий до застосування засіб від мишей та щурів у вигляді пакетів з зерновою приманкою для використання ззовні та всередині приміщень. У одній упаковці 7 пакетів по 20 г.
Основною перевагою приманки у такому вигляді є зручність використання. Також ця приманка діє з затримкою на кілька днів, завдяки чому шкідники не пов'язують отруту зі смертю інших особин.
Для розміщення приманки на вулиці її бажано класти в контейнер для дератизації, щоб захистити від зовнішніх факторів, домашніх тварин та небажаного відкриття. Контейнер при цьому необхідно закріпити до землі або інших споруд.
Приманку слід розміщувати у безпосередній близькості від місць, де спостерігається активність гризунів (наприклад, стежки, місця гніздування, місця годування сільськогосподарських тварин, ходи, нори тощо), подалі від їжі, напоїв та кормів для тварин, а також від кухонного посуду та поверхонь, які контактують з ними.
Засіб має муміфікуючі властивості, містить барвник і гіркий речовину, яка запобігає випадковому вживанню.
Застосування:
Перед використанням приманки необхідно видалити всі інші джерела їжі для гризунів, а також не втручатися в середу існування гризунів, оскільки це може вплинути на поведінку тварин і споживання приманки.
Для боротьби з мишами слід використовувати 60 г приманки, для боротьби з щурами - 100 г. Приманку не потрібно виймати з пакетів.
Якщо необхідно розмістити приманку у більш ніж одному місці, то при низькій зараженості це потрібно робити кожні 10 м, при високій - кожні 5 м.
Для оцінки ефективності перевіряти наявність приманки і додавати її за потребою при боротьбі з мишами слід спочатку кожні 2-3 дні, при боротьбі з щурами - кожні 5 днів, далі в обох випадках не рідше одного разу на тиждень.
Результат від застосування можна спостерігати в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXPEL |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 35 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип засобу | Зернова принада |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Бромадіолон — 0,0029 г/100 г |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Паковання — 1 шт. (7х20г) |
| Особливості | Готова приманка в пакетах зручна у використанні |
| Розмір | 100 х 100 х 10 мм |
- Ціна: 195 ₴
