
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 049
Блоки для дератизації Rapax 295 г проти гризунів (мишей, щурів) з муміфікуючим ефектом.
387,50 ₴
310 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Родентицидне засіб призначено для побутового та професійного використання в приманкових контейнерах.
Приманка призначена для боротьби з гризунами (мишами та крисами) у вигляді блоків, використовується в приманкових станціях. Має муміфікуючу властивість.
Застосування:
Покласти кубики з отрутою в приманкові контейнери для гризунів, захищені від небажаного відкриття, у місцях активності гризунів. Контейнери повинні бути прикріплені і закриті. Якщо приманкову станцію використовувати не можна, приманку слід розміщувати так, щоб тварини та діти не могли до неї дістатися.
У разі боротьби з крисами, використовувати засіб кожні 5-10 м.
Для боротьби з мишами, розміщувати отруту кожні 2-3 м.
Перевіряти наявність приманки і додавати необхідно з інтервалом у 5-7 днів, поки гризуни не зникнуть.
Якщо гризуни знову з'являться після процедури, її слід повторювати з інтервалом у два тижні.
Гибель крис та мишей настає через кілька днів.
Продукт містить гірку речовину, що запобігає випадковому вживанню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Тип засобу | Брикети |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 295 г |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Бродифакум — 0,0025 г/100 г |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
- Ціна: 310 ₴
