
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 484 280
Оконна пастка Panko 2 шт для мух і мошок розсувна
262,50 ₴
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віконна ловушка Panko 2 шт для мух і мошок розсувна
Забудьте про постійну боротьбу з набридливими мухами та мошками, які псують ваш комфорт і створюють бруд у домі. Віконна ловушка Panko — це ідеальне рішення для вашого вікна, яке ефективно та естетично справляється з літаючими комахами.
Головні переваги:- Екологічність: Без отруйних хімікатів, безпечна для дітей та домашніх тварин.
- Довговічність: Діє до 6 місяців, забезпечуючи тривале позбавлення від комах.
- Ефективність: За 48 годин ловушка зловить 100% комах у приміщенні.
- Непомітність: Комахи залишаються прихованими всередині ловушки, не псують інтер'єр вашого дому.
- Простота установки: Ловушка легко кріпиться до скла клейкою стороною, не потребує додаткових інструментів.
- Матеріал: клейова основа
- Розміри: стандартні для вікон
- Кількість в упаковці: 2 шт
Віконна ловушка Panko — 2 шт
*Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від літаючих комах, Від мошок |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Мошки, Мухи |
| Час дії | 180 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 2 шт. |
| Особливості | Привертає мух і мошок за допомогою феромонів |
| Розмір пакування | 135 х 95 х 20 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 210 ₴



