
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 344 396
Пастка Garden Line для слизнів і равликів пластикова зелена 35 см
262,50 ₴
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка Garden Line для слизнів та равликів пластиковая зелена 35 см
Забудьте про брудні руки та втрату часу в боротьбі з шкідниками! Ловушка Garden Line — це ідеальне рішення для захисту вашого саду від слизнів та равликів без використання отруйних хімікатів.
Головні переваги:- Екологічність: Безпечна для навколишнього середовища ловушка, не містить токсичних речовин.
- Многоразовість: Ловушка може використовуватися багаторазово, що економить ваші гроші.
- Простота використання: Легко встановлюється в землю та приваблює слизнів за допомогою приманки.
- Ефективність: Слизні потрапляють у ловушку та тонуть, не маючи можливості вибратися.
- Універсальність приманки: Можна використовувати різні приманки, такі як пиво або виноградний сік.
- Матеріал: Пластик
- Розмір: 35 см
Ловушка Garden Line для слизнів та равликів
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Слизни, Равлика |
| Діаметр | 120 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Екологічний та багаторазовий засіб |
| Розмір пакування | 135 х 135 х 120 мм |
| Витратні матеріали | Принада |
| Стан | Нове |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 210 ₴

