
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 411 543 546
Проточний водонагрівач Noveen IWH370 потужність 3500Вт колір білий розміри 270мм
3 750 ₴
3 000 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH370 Den 35
Проточний водонагрівач Noveen працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є лише холодна вода. Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,6 кВт. Час нагрівання 3 секунди. Клас енергоспоживання B. Проста установка. Монтаж настінний. Для установки водонагрівача не потрібні спеціальні навички, просто зніміть старий кран і встановіть кран-водонагрівач Noveen. Економія місця. Ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, допоміжного приміщення, підвалу. У комплекті жорсткий вилив і душова лейка зі шлангом довжиною 1,2 метра. Невеликі енергозатрати. На підігрів витрачається мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач увімкнеться і нагріє воду лише тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана-нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд. Цифровий світлодіодний дисплей відображає температуру. Захист від витоку води (автоматично відключається електроживлення). Клас водонепроникності IPX4. Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість. Характеристики Комплектація: водонагрівач, жорсткий вилив, душова лейка зі шлангом 1,2 метра, елементи кріплення Джерело живлення: 220 - 240 В, 50 Гц Гарантія: 12 місяців Вага: 1,4 кг Розмір: 16,7 х 30 х 19 см Потужність: 3000 - 3600 Вт Виробник: Noveen, Польща Клас захисту: IPX4 Нагрів води: 60 °С Витрата води: 2 - 2,5 л/хв Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Бічна |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 0.4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Вилив | Так |
| Максимальний тиск води | 0.6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Водонагрівач, жорсткий вилив, душова лійка зі шлангом 1,2 метра, елементи кріплення |
| Монтаж | Настінний |
| Розмір пакування | 210 х 295 х 120 мм |
| Тип нагрівального елемента | Трубчастий |
- Ціна: 3 000 ₴









