
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 346 549
Пастка харчових жучків L-Trap Panko 2 шт 35 мм
637,50 ₴
510 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка харчових жучків L-Trap Panko 2 шт 35 мм
Забудьте про постійну боротьбу з харчовими жучками, які псують ваші продукти та створюють дискомфорт у домі. Ловушка L-Trap Panko — це ідеальне рішення для ефективного моніторингу та відлову шкідників, яке забезпечить вам спокій та чистоту.
Головні переваги:- Висока ефективність: Ловушка ловить усі види дрібних жучків, включаючи хлібного точильника та шкідника Смирнова.
- Довговічність: Ефективна протягом 12 місяців або до повного заповнення.
- Привітні аттрактанти: Використовуються два види аттрактантів — запах і фотолюмінесцентні плитки, що випромінюють зеленуватий світло.
- Екологічність: Безпечна для навколишнього середовища, не містить шкідливих хімічних речовин.
- Тип: ловушка для харчових жучків
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Розмір: 35 мм
У коробці: 2 ловушки L-Trap Panko.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідників | Хлібний точильник, шкіркоїд Смірнова, довгоносик рисовий, шкіркоїд коров'ячий, хрущак малий бульбавоустий, музейний жук |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 2 шт. |
| Розмір пакування | 220 х 110 х 35 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 510 ₴



