
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 35 3331
Пастка щурова металевий CHOMIK SET3484 вага 35 г
237,50 ₴
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева пастка для крис CHOMIK SET3484 Den 35
Металева пастка призначена для боротьби з крисами в приміщеннях та на вулиці. Виготовлена з міцного матеріалу, обладнана надійним пружинним механізмом. Підсилена додатковими елементами, які утримують уловленого гризуна. Завдяки міцності та стійкості, така конструкція прослужить не один рік. Призначена для великих гризунів. Розмір 17,5 х 9,5 см.*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни, Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Мишоловка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Нове |
- Ціна: 190 ₴

