
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4115 431 079
Проточний водонагрівач Noveen IWH850 INOX Den 35
4 500 ₴
3 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH850 INOX Den 35
Проточний водонагрівач Noveen працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є тільки холодна вода. Монтаж на стільницю. Виготовлений із неіржавкої сталі: INOX 304 SS. Світлодіодний цифровий дисплей на водонагрівачі показує температуру. Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,6 кВт. Час нагрівання 3 секунди. Клас енергоспоживання А. Просте встановлення. Монтаж — кріплення на стільницю. Для встановлення водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зняти старий кран і встановити кран-водонагрівач Noveen. Економія місця. Ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, підвала. Невеликі енерговитрати. На підігрівання йде мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач вмикається й гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд. Цифровий світлодіодний дисплей показує температуру. Захист від витоку води (автоматично вимикається електроживлення). Клас водонепроникності IPX4. Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість. ВАЖНО: Коли пристрій використовується в приміщеннях, де вода може періодично замерзати в установленні, його треба щоразу вимикати від електромережі. Щоб забезпечити правильний рівень води в камері з нагрівачем, пристрій має бути встановлений горизонтально. Робочий тиск від 0,04М Па (0,4 атм) до 0,6 МПа (6 атм). За низького тиску нагрівання не спрацьовує. Характеристики Комплектація: водонагрівач, елементи кріплення Джерело живлення: 220 - 240 В, 50 Гц Гарантія: 12 місяців Вага: 1,2 кг Розмір: 37 х 22.5 х 6 см Потужність: 3000 - 3600 Вт Виробник: Noveen, Польща Клас захисту: IPX4 Нагрівання води: 60 ° С Витрата води: 2 - 2,5 л/хв Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа*Вісь товар перевіряється перед відправленням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 0.4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кран | Так |
| Максимальний тиск води | 0.6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Водонагрівач, елементи кріплення |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX 304 SS |
| Монтаж | На стільницю |
| Розмір пакування | 450 х 250 х 85 мм |
- Ціна: 3 600 ₴








