
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 245
Повітряна тепловая завіса Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart 2200 Вт біла 800x200x200 мм
6 375 ₴
5 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряна теплова завіса Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart 2200 Вт біла 800x200x200 мм
Забудьте про холодні протяги та незручності при вході до приміщення! Повітряна теплова завіса Noveen HC3299 створить комфортний мікроклімат, захищаючи вас від зовнішніх температур та забруднень. Ідеальне рішення для підтримання затишку у вашому домі або офісі.
Головні переваги:- Зручне управління через додаток: Видалене управління за допомогою мобільного додатку Tuya для налаштування роботи пристрою в будь-який час.
- Три режими роботи: Вибір між вентилятором, теплим та гарячим повітрям (до 49°С) для створення оптимальних умов.
- Тиха робота: Ідеально підходить для використання в домашніх умовах, не порушуючи спокій.
- 24-годинний та тижневий таймер: Установка часу роботи пристрою для автоматичного вмикання та вимикання.
- Вбудований термостат: Автоматичне вимкнення при досягненні заданої температури для економії енергії.
- Компактні розміри: Розміри 800x200x200 мм ідеально підходять для встановлення в невеликих приміщеннях.
- Потужність: 2200 Вт
- Продуктивність: 110 куб.м/год
- Клас захисту: IP23
- Розміри: 800x200x200 мм
- Нагрівальний елемент: керамічний
Чіткий список того, що в коробці:
- Повітряна теплова завіса Noveen HC3299
- Пульт дистанційного управління (батарея CR2025 в комплекті)
- Монтажний набір
- Ніжки для запобігання пошкодженням на стінах
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Спосіб управління тепловою завісою | Термостат, Виносний пульт |
| Тип повітряної теплової завіси | Шиберуючий |
| Тип повітряної теплової завіси по спрямованості струменя повітря | Нижній |
| Тип теплової завіси за способом монтажу | Горизонтальний |
| Тип теплової завіси за способом нагріву повітря | Електричний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Клас захисту | IP23 |
| Комплектація | Прилад, пульт дистанційного керування, елементи кріплення, ніжки |
| Площа дії | 20 |
| Розмір | довжина отвору 335 мм |
| Розмір пакування | 565 х 230 х 153 мм |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Колір | Білий із сірим |
- Ціна: 5 100 ₴




