
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9824 431 258
УФ лампа Sylvania 20Вт E27 чорна 35Вт
987,50 ₴
790 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа Sylvania 20W E27 чорна 35W
Забудьте про постійну боротьбу з комахами та занепокоєння за здоров'я своїх близьких. Ультрафіолетова лампа Sylvania 20W E27 стане вашим надійним помічником у знищенні шкідників, забезпечуючи безпеку та комфорт у вашому домі.
Головні переваги:- Ефективне знищення комах: Лампа випромінює UV-A світло, яке приваблює та знищує комах, забезпечуючи чистоту та затишок у вашому просторі.
- Відповідність: Підходить для знищувачів комах Noveen IKN22, що робить її відмінним вибором для використання в цих пристроях.
- Компактні розміри: Довжина лампи з контактами становить 165 мм, а без контактів — 135 мм, що дозволяє легко встановити її в будь-який пристрій.
- Тип лампи: UV-A
- Потужність: 20 Вт
- Довжина лампи з контактами: 165 мм
- Довжина лампи без контактів: 135 мм
УФ лампа Sylvania 20W E27 чорна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silvania |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Діаметр | 52 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | 20.0 |
| Споживана потужність | 20 |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | BL / 3U |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | 3U |
| Колір колби лампочки | Матовий |
- Ціна: 790 ₴


