
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 312
Щуроловка клітка металева велика з ручкою 700г 350х200х200мм
487,50 ₴
390 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Криколовка - це металева клітка з особливо потужною конструкцією, яка дозволяє ловити крих і ласок, не вбиваючи їх.
Усередині пастки є спеціальний штир, на який з одного боку нанизується приманка, а з іншого боку - чутливий до руху, замковий кріплення дверцяти.
Криколовка-клітка може бути використана в різних приміщеннях, а також на відкритих територіях.
Клітка складна, що дуже зручно для транспортування та зберігання.
Найбільша з пасток гризунів: 140 х 140 х 275 мм.
Клітка відправляється в складеному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни, Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Клітка в розібраному вигляді — 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Принцип дії | пастка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 390 ₴


