
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 391
Шипи від тварин і птахів набір 5м чорний 35
775 ₴
620 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи від тварин та птахів набір 5м чорний 35
Забудьте про брудні підвіконня та постійну боротьбу з дрібними птахами і тваринами! Наші протиприсядні шипи — це ідеальне рішення для захисту ваших дахів, фасадів та інших елементів будівель від небажаних гостей.
Головні переваги:- Ефективний захист: Шипи створюють непереборні перешкоди, змушуючи птахів і тварин покинути охоронювану зону назавжди.
- Легкість установки: Встановлюються за допомогою клею або шурупів на будь-яку поверхню, що дозволяє швидко і просто захистити ваш дім.
- Універсальність: Можливість установки на округлі поверхні робить шипи підходящими для різних архітектурних рішень.
- Довговічність: Виготовлені з гнучкого термостійкого пластику, що забезпечує тривалий термін служби та надійність.
- Матеріал: гнучкий термостійкий пластик
- Довжина однієї секції: 50 см
- Загальна довжина набору: 5 м
5 метрів шипів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Тварини, Птахи |
| Висота | 20 |
| Довжина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Секція — 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір пакування | 50 х 110 х 510 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 620 ₴


