
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3331 085
Гранули для відлякування кротів KRETOBIT Rapax, 100 г Den 20.
350 ₴
280 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не вбиває, а лише відлякує кротів. Виготовлено на основі касторової олії та ароматизаторів. Вироблено в Польщі. Ефективність роботи доведена в умовах України.
Ґранули для відлякування кротів безпечні для навколишнього середовища та є біорозкладними.
За допомогою цього засобу можна позбутися від кротів та сліпишів, створивши невигідні для них умови, а також захиститися від міграції кротів. Просипавши навколо, можна створити бар'єр: захистити теплиці, квіткові грядки, газони. Кроти відчувають неприємний аромат, який відлякує їх і захищає від подальшого появлення.
Як застосовувати?
Засипати ґранули прямо в кротовини. Через 14 днів перевірити територію на наявність нових кротовин і повторити обробку. Після того, як кроти покинуть територію, зробити охоронну ланцюг по периметру ділянки.
Ефективність такого захисту від кротів не залежить від дощів і активні ґранули протягом тривалого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Рицинова олія, аромамесь |
| Час дії | 30 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
- Ціна: 280 ₴
