
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3461 269
Феромонна пастка молі Panko 3 шт для захисту від молі
331,25 ₴
265 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Феромонна ловушка моли Panko 3 шт для захисту від моли
Забудьте про брудні руки та втрату часу на боротьбу з харчовою міллю та іншими шкідниками. Феромонна ловушка Panko — ідеальне рішення для контролю та запобігання появи комах у вашому домі.
Головні переваги:- Ефективне залучення комах: Феромонний склад на клейовій поверхні приваблює міль та інших шкідників, забезпечуючи їх швидке потрапляння в ловушку.
- Довговічність: Зручна форма у вигляді будиночка захищає клейову поверхню від забруднень, що дозволяє ловушкам працювати до 3 місяців.
- Зручність використання: Місце для позначки дати та місця встановлення допомагає відстежувати активність шкідників та планувати заміну ловушок.
- Простота встановлення: Ловушки легко встановлюються, не вимагають спеціальних навичок і можуть бути розміщені в різних місцях вашого дому.
- Матеріал: щільний картон
- Розмір: 100 х 70 см
- Товщина картону: 0,42 - 0,45 мм
- Термін дії: до 3 місяців
3 ловушки на одному аркуші картону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 90 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 3 шт. |
| Розмір | 210 х 100 х 5 мм |
- Ціна: 265 ₴


