
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 390
Шипи від птахів і тварин набір 5 м коричневий
775 ₴
620 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи від птахів та тварин набір 5 м коричневий
Забудьте про брудні підвіконня та постійну боротьбу з пернатими і пухнастими порушниками! Наші шипи — це ефективне рішення для захисту вашого дому від дрібних птахів та тварин. Захищайте свої дахи та фасади надійно та надовго.
Головні переваги:- Ефективний захист: Протипташині шипи створюють непереборні перешкоди для птахів та тварин, змушуючи їх залишити охоронювану зону назавжди.
- Легкість установки: Установлюються за допомогою клею або шурупів на будь-яку поверхню, що дозволяє швидко та просто захистити необхідні місця.
- Довговічність: Виготовлені з гнучкого термостійкого пластику, що забезпечує тривалий термін служби та стійкість до зовнішніх впливів.
- Універсальність: Можлива установка на округлі поверхні, що робить шипи ідеальними для будь-яких архітектурних рішень.
- Матеріал: гнучкий термостійкий пластик
- Довжина однієї секції: 50 см
- Загальна довжина: 5 м
У комплекті:
- 5 метрів шипів
- Інструкція по установці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Птахи, Кішки |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Секція — 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір пакування | 50 х 110 х 510 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 620 ₴

