
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3331 267
Ловушка для полівок і кротів NO PEST Den 20.
800 ₴
640 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективна ловушка для кротів, полівок, сліпишів і землерийок на городі, земельній ділянці, клумбі в саду.
Проста в установці та використанні. Безпечна для людей і домашніх тварин, не вимагає використання хімічних речовин, тому безпечна і для навколишнього середовища.
Принцип роботи ловушки - механічне спрацьовування на рух. Ловушку можна використовувати багаторазово. А якісний і стійкий пластик дозволить їй прослужити не один сезон.
Перед початком використання ловушки бажано визначити активні ходи. Для цього знайдіть тунель і проделайте в ньому палкою або іншими підручними засобами отвір. Якщо через 24 години отвір змінився, був порушений, значить, цей хід є активним, і в нього необхідно встановити ловушку. Це потрібно робити в рукавичках, щоб запах людини не відлякав шкідника.
Потягніть з невеликим зусиллям ручку ловушки вгору, приведучи її в готовий до роботи стан. Зніміть верхній шар ґрунту, що утворює насип, встановіть у отвір ловушку і засипте виступаючу частину землею так, щоб ручка залишалася видимою. Саме за її положенням буде ясно, спрацювала ловушка чи ні.
Після спрацьовування ловушки її необхідно очистити і промити, і вона знову готова до використання, але встановлювати її рекомендується вже в інший хід.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Кроти |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Розмір пакування | 190 х 62 х 62 мм |
- Ціна: 640 ₴




