
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 501
Уничтожувач комах Noveen IKN6 потужність 35Вт чорний 310х210х110мм
1 150 ₴
920 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уничтожитель насекомых Noveen IKN6 потужність 35Вт чорний 310х210х110мм
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які заважають вам насолоджуватися комфортом у вашому домі або на вулиці. Уничтожитель насекомых Noveen IKN6 — це ідеальне рішення для ефективного захисту від комарів, мошок та метеликів, що дозволяє вам зосередитися на приємних моментах.
Головні переваги:- Ефективність: Уничтожитель приваблює комах спеціальним спектром УФ-лампи, забезпечуючи високу ступінь знищення.
- Безпека: Виготовлений з вогнестійкого ABS-пластика та металу, що гарантує надійність та довговічність пристрою.
- Зручність у використанні: Легке видалення комах через відгвинчуваний лоток, що економить ваш час та зусилля.
- Екологічність: Використовує технології UVA 365 нм, що дозволяє уникнути застосування хімічних речовин.
- Гнучкість установки: Можливість встановлення на поверхні або підвішування, що забезпечує зручність розміщення в будь-якому приміщенні.
- Матеріал: метал, вогнестійкий ABS-пластик
- Розміри: 310х210х110 мм
- Потужність: 35 Вт
- Тип: інсектицидна лампа для внутрішнього використання
Уничтожитель насекомых Noveen IKN6, інструкція з експлуатації.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Розмір пакування | 130 х 130 х 340 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 920 ₴

