
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 983 996
Інсектицидна лампа IKN911 LED 35 Вт чорна 220V
4 712,50 ₴
3 770 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа IKN911 LED 35 Вт чорна 220V
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами та використання хімічних засобів! Інсектицидна лампа IKN911 LED — це ефективне рішення, яке забезпечить чистоту і комфорт у вашому домі, не завдаючи шкоди здоров'ю.
Головні переваги:- Безпека: Знищує комах без хімічних речовин, використовуючи світловий спектр 356 нм.
- Ефективність: Привертає комах і вражає їх електричним розрядом 4000 В при контакті з сіткою.
- Зручність: Оснащена знімним піддоном для легкого видалення загиблих комах.
- Економія енергії: Висока ефективність при низькому споживанні енергії — всього 13 Вт.
- Довговічність: Виготовлена з металу та вогнестійкого пластику ABS, що забезпечує тривалий термін служби.
- Потужність: 35 Вт
- Площа дії: до 300 кв.м
- Напруга: 220V
- Матеріал: метал, вогнестійкий пластик ABS
Інсектицидна лампа IKN911 LED, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 300 кв.м |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2100 г |
| Висота | 263 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (55 см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Розмір пакування | 515 х 105 х 270 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 770 ₴







