
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3331 132
Набір відлякувачів кротів GN-007, 2 шт Den 20.
1 175 ₴
940 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір відлякувачів кротів GN-007, 2шт
Набір віброзвукових відлякувачів ефективно виганяє шкідників, що живуть у ґрунті: гризуни (миші, пацюки, кроти), змії, ведмедиці, сороконіжки. Працюють від вбудованих сонячних батарей, які заряджаються навіть у похмуру погоду. Ці прилади стануть надійним захистом саду та городу від шкідників без використання шкідливих хімічних речовин. Площа дії одного приладу 650 кв.м. Акустичний генератор генерує кожні 30 секунд звук зі змінною частотою 300 Гц - 500 Гц, який поширюється у всіх напрямках. Пластиковий корпус відлякувача кротів забезпечує довгий термін служби та стійкість до корозії. Конструкція забезпечує найкращу передачу звукових хвиль, що генеруються пристроєм. Завдяки панелі сонячних батарей 40х40 мм відлякувач є приладом, який не потребує обслуговування і працює 24 години на добу навіть у похмурі дні. При повному заряді акумулятора відлякувач кротів буде працювати протягом 48 годин. У випадку замерзання або затоплення ґрунту необхідно витягнути електронний відлякувач гризунів з ґрунту.*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verk Group |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 14 м |
| Площа дії | 650 кв.м |
| Сектор дії | 360 ° |
| Загальні | |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 57 мм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1.2 В / 300 мА Ni-Mh |
| Вид шкідника | Землерийки, Змії, Кроти, Ведмедики, Сліпаки, Стоноги |
| Діаметр стрижня | 25 мм |
| Довжина стрижня | 230 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Прилад — 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Віброзвуковий |
| Розмір пакування | 260 х 60 х 60 мм |
| Сонячний елемент | 40 х 40 мм |
| Стан | Нове |
| Частота | 300 — 500 Гц |
- Ціна: 940 ₴




