
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3331 127
Відлякувач змій вужів та ящірок Den 35 ультразвуковий 220 В 300 м 1000 мАг
787,50 ₴
630 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач змій, ужів та ящірок Den 35 ультразвуковий 220 В 300 м 1000 мАч
Забудьте про страх перед зміями та ящірками на вашій ділянці! Цей відлякувач — ідеальне рішення для захисту вашого дому, дачі чи дитячого табору. Він ефективно створює звукові сигнали, які змушують рептилій залишати вашу територію.
Головні переваги:- Надійний захист: Пристрій ефективно відлякує змій, ужів та ящірок, створюючи звукові вібраційні сигнали, які сприймаються ними як загроза.
- Безпека: Не містить хімічних речовин та отрут, що робить його безпечним для людей, домашніх тварин і екосистеми.
- Широка зона дії: Працює на площі до 300 м, що дозволяє захистити великі території.
- Легкість використання: Простий в установці та не потребує складного обслуговування.
- Живлення: 220 В
- Зона дії: 300 м
- Акумулятор: 1000 мАч
У комплекті:
- Відлякувач змій, ужів та ящірок Den 35
- Інструкція з експлуатації
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dacia |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Ni-Mh 1.2 В AA 300 мА·год |
| Вид шкідника | Гризуни, Кроти |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діаметр стрижня | 28 мм |
| Довжина стрижня | 250 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Зона дії | 500 кв.м |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Кришка, ніжка |
| Матеріал | Корпус — ABS пластик, ніжка — алюміній |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Розмір пакування | 260 х 155 х 85 мм |
| Сонячний елемент | 90 х 60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Частота | 300 — 500 Гц |
- Ціна: 630 ₴
