
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3461 271
Приманкова станція для моніторингу комах Den 35 пластик жовтий 300х200х100 мм
118,75 ₴
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приманочна станція для моніторингу комах Den 35 пластик жовтий 300х200х100 мм
Забудьте про брудні руки та витрачений час на боротьбу з комахами! Приманочна станція Den 35 — це ідеальне рішення для захисту ваших приміщень від шкідників. Вона надійно ловить харчову міль та захищає клеєві вкладки від забруднень.
Головні переваги:- Багаторазове використання: Станція підходить для встановлення в будинках, офісах, складах та теплицях.
- Простота установки: Швидка та інтуїтивно зрозуміла установка дозволить вам одразу почати роботу.
- Збільшена ефективність: Станція подовжує термін дії клеєвих вкладок, забезпечуючи надійний відлов комах.
- Якість матеріалів: Виготовлена з міцного пластику, що забезпечує тривалий термін служби та безпеку поряд з продуктами харчування.
- Матеріал: пластик
- Розміри: 300х200х100 мм
Приманочна станція, клеєві вкладки.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Станція — 1 шт. |
| Стан | Нове |
| Тип засобу | Безпечний контейнер |
- Ціна: 95 ₴

