
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3461 270
Пастка Panko 2 в 1 для молі харчової та платяної 2 шт
312,50 ₴
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка Panko 2 в 1 для моли пищевой и платяной 2 шт
Забудьте про шкідливих комах, які псують ваші продукти та одяг! Ловушка Panko 2 в 1 — це ідеальне рішення для контролю наявності харчової та платяної моли. Завдяки простоті використання та ефективності, ви зможете захистити свій дім від небажаних гостей.
Головні переваги:- Естетичний дизайн: Ловушка органічно впишеться в будь-який інтер'єр, не порушуючи його стиль.
- Простота використання: Просто вийміть з упаковки, зніміть захисну плівку і встановіть на висоті 1,5 - 2 м.
- Безпека: Не містить інсектицидів та шкідливих хімікатів, що робить її безпечною для використання в близькості до продуктів.
- Довговічність: Рекомендується змінювати ловушки кожні 90 днів, що забезпечує постійну захист.
- Матеріал: Клейовий шар без токсичних речовин
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Ефективний час роботи: до 90 днів
2 ловушки Panko 2 в 1 для моли
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 90 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 2 шт. |
| Розмір пакування | 172 х 108 х 13 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 250 ₴
