
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3461 272
Пастка для моніторингу моли Panko феромони 35 г
121,25 ₴
97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка для моніторингу моли Panko феромони 35 г
Забудьте про постійну боротьбу з харчовою міллю та іншими комахами, які можуть зіпсувати ваші продукти! Ця ловушка стане вашим надійним помічником у контролі за шкідниками, забезпечуючи ефективне рішення проблеми.
Головні переваги:- Ефективне залучення комах: Феромони в складі ловушки гарантують максимальну привабливість для моли та інших шкідників.
- Простота установки: Ловушка легко встановлюється — просто зніміть захисну папір з клейового шару.
- Довговічність: Термін служби ловушки складає 3 місяці, що забезпечує тривалий контроль за комахами.
- Зручний розмір: Розмір 220 х 78 мм дозволяє розмістити ловушку в різних місцях, не займаючи багато простору.
- Матеріал: картон з липким шаром
- Розмір: 220 х 78 мм
- Термін служби: 3 місяці з моменту відкриття
1 ловушка для моніторингу моли Panko
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 90 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Стан | Нове |
- Ціна: 97 ₴


