
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 535
Шипи від птахів та тварин полупрозорі висота шипа 3 см довжина 0 5 м
100 ₴
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи від птахів та тварин полупрозорі висота шипа 3 см довжина 0.5 м
Забудьте про брудні підвіконня та пошкоджені дахи! Птахи та тварини можуть стати серйозною проблемою для вашого дому. Наші шипи — ідеальне рішення для захисту парканів, дахів та фасадів від небажаних гостей.
Головні переваги:- Ефективна захист: Гострі шипи висотою 3 см надійно відлякують птахів та тварин, запобігаючи їх появі на вашій території.
- Стійкість до погодних умов: Виготовлені з міцного пластику, який не боїться ультрафіолетових променів та різних погодних умов.
- Зручність установки: Легко кріпляться за допомогою силіконового клею, стяжок або шурупів, що дозволяє швидко та просто встановити шипи в потрібному місці.
- Гнучкість у використанні: Секції можна надламувати, згинати та вирізати, що дозволяє адаптувати їх під будь-які розміри та форми.
- Матеріал: міцний пластик
- Висота шипа: 3 см
- Довжина секції: 50 см
Шипи від птахів та тварин — 1 секція (0.5 м)
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кішки, Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Колір | Напівпрозорий |
- Ціна: 80 ₴






