
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 1017
Шипи від птахів та тварин зелені 0 5 м висота шипа 3 см
100 ₴
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи від птахів і тварин зелені 0.5 м, висота шипа 3 см
Забудьте про проблеми з птахами та тваринами, які псують ваш паркан, дах чи фасад. Ці шипи — ідеальне рішення для захисту вашого простору від небажаних гостей. Ефективно та просто!
Головні переваги:- Ефективний захист: Гострі шипи висотою 3 см не дадуть птахам і тваринам приземлитися на вашу територію.
- Стійкість до погодних умов: Виготовлені з міцного пластику, який витримує ультрафіолетові промені та будь-які атмосферні впливи.
- Простота установки: Кріпляться за допомогою силіконового клею, стяжок або шурупів, що дозволяє швидко та зручно встановити шипи.
- Гнучкість у використанні: Секції можна легко надламувати, загинати або вирізати під потрібний розмір, що робить їх універсальними.
- Легкість у розділенні: Насічки на секціях дозволяють ділити їх на 5 відрізків без додаткових інструментів.
- Висота шипа: 3 см
- Довжина секції: 50 см
- Матеріал: пластиковий, стійкий до ультрафіолету
Шипи від птахів і тварин — 1 секція (0.5 м)
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи, Кішки |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 80 ₴







