
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 352 997
Браслет ультразвуковий AG018A відлякувач комарів синій 35 см
362,50 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет ультразвуковий AG018A відлякувач комарів синій 35 см
Забудьте про неприємні укуси комарів, які псують відпочинок на природі та вечірні прогулянки! Ультразвуковий браслет AG018A — це надійний захист від цих настирливих комах. Легкий і зручний, він забезпечить комфорт та безпеку, не залишаючи слідів на шкірі.
Головні переваги:- Ефективний захист: Ультразвук відлякує самок комарів, запобігаючи укусам та забезпечуючи спокій.
- Зручність носіння: Браслет можна носити на руці, прикріплювати до рюкзака або дитячої коляски, що робить його ідеальним для активного відпочинку.
- Тривалий термін служби: Час роботи на одній батареї складає 500 годин, що достатньо для всього сезону.
- Безпека: Відлякувач не містить хімікатів та запахів, що особливо важливо для дітей.
- Частота випромінюваного звуку: 4 кГц
- Матеріал: пластик
- Розмір: 35 см
- Живлення: батарея LR44
Браслет ультразвуковий AG018A, батарея LR44 (в комплекті).
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Площа дії | 8 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип | Браслет від комарів |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Безперервна робота | 500 годин |
| Харчування | батарея LR44 (у комплекті) |
| Стан | Нове |
| Частота | 4 кГц |
- Ціна: 290 ₴



