
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 280
Вентилятор ручний акумуляторний NOVEEN F220 USB 2000mAh білий 20см
1 500 ₴
1 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ручний акумуляторний NOVEEN F220 USB 2000mAh білий 20см
Забудьте про спеку та дискомфорт у літні дні! Портативний акумуляторний вентилятор NOVEEN F220 стане вашим надійним помічником, забезпечуючи приємний прохолодний вітер де завгодно і коли завгодно.
Головні переваги:- Легкість і компактність: вага всього 181 грам і компактні розміри дозволяють легко носити вентилятор з собою в сумці або рюкзаку.
- Довгий час роботи: від 2,5 до 9 годин роботи в залежності від режиму, що забезпечує комфорт на протязі всього дня.
- Регульована швидкість: три швидкості повітряного потоку дозволяють вибрати оптимальний рівень охолодження для будь-яких умов.
- Простота використання: управління однією кнопкою робить експлуатацію пристрою інтуїтивно зрозумілою.
- Зручна зарядка: зарядка через USB дозволяє швидко відновити енергію від ноутбука або зарядного пристрою, без необхідності змінювати батарейки.
- Матеріал: Пластик
- Розмір: 20 см
- Живлення: Акумулятор 2000 мАг
- Швидкість: до 5200 об/хв
Вентилятор NOVEEN F220, USB-кабель для зарядки, інструкція з експлуатації.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 65 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.181 кг |
| Висота | 176 мм |
| Глибина | 33.8 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4000 мАч |
| Час заряджання | 6 годин |
| Час роботи | 2,5-9 годин годину |
| Довжина кабелю | 0,25 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Комплектація | Вентилятор, кабель USB/Type-C |
| Особливості | Подвійний двигун і вентилятор |
| Розмір пакування | 190 х 98 х 41 мм |
| Режим роботи | 3 режими швидкості |
- Ціна: 1 200 ₴






